Yhteystiedot

EtusivuYhteystiedot
carousel_bg

Osoitteet

Laskutusosoite  (vain paperiset ostolaskut)

Suomen Maastorakentajat Oy

PL 5693
70701 KUOPIO
y-tunnus: 0655477-6

Yleiset tiedustelut:
info.maastorakentajat@maastorakentajat.fi

Sähköinen laskutusosoite

Verkkolaskutusosoitteemme: 003706554776
Verkkolaskuoperaattori: Enfo Zender Oy
Välittäjätunnus: 003714377140

Toimipaikat

Kuopio, pääkonttori
Nikkarintie 10
70910 VUORELA
puh. +358 17 265 6166
fax +358 17 2656 177

Keski-Suomen aluetoimisto
Laukaantie 4, 
40320 JYVÄSKYLÄ
puh. +358 14 374 2847
fax +358 14 617 130

Länsi-Suomen aluetoimisto
Ollinmäentie 33
, 86100 PYHÄJOKI
puh. 020 750 8000
fax 020 750 8057

Pirkanmaan ja Hämeen aluetoimisto
RealGate
Realparkinkatu 4
, 37570 LEMPÄÄLÄ
puh. 020 750 8000
fax 020 750 8057

Oulu
Automaatiotie 1, 90460 OULU
puh. 020 750 8000
fax 020 750 8057

Mikkeli
Yrittäjänkatu 4, 
50130 MIKKELI
puh. 020 750 8000
fax 020 750 8057

Hallinto

Jukka Juola
Toimitusjohtaja
+358 400 586 010
jukka.juola@maastorakentajat.fi

Marja Leena Rytkönen
Talousjohtaja
+358 50 362 9321
marjaleena.rytkonen@maastorakentajat.fi

Jani Pitko
Laskentapäällikkö
+358 40 585 9927
jani.pitko@maastorakentajat.fi

Jaakko Mikkonen
Laatupäällikkö
+358 40 821 2037
jaakko.mikkonen@maastorakentajat.fi

Eila Lehtola
Taloushallinto
+358 44 3656 166
eila.lehtola@maastorakentajat.fi

Marja Liisa Ryhänen
Taloushallinto
+358 40 581 2311
marjaliisa.ryhanen@maastorakentajat.fi

Gisella Ohvo
Taloushallinto
+358 400 356 047
gisella.ohvo@maastorakentajat.fi

Violetta Laitala
Taloushallinto
+358 40 620 7905
violetta.laitala@maastorakentajat.fi

Roman Polin
Energiarakentaminen ja KV-liiketoiminta
+358 40 521 8988
roman.polin@maastorakentajat.fi

Pekka Oikarinen
Hankintapäällikkö
+358 40 660 5546
pekka.oikarinen@maastorakentajat.fi

Kartta