Yhteystiedot

Osoitteet

Yleiset tiedustelut

puh. +358172656166
info.maastorakentajat@maastorakentajat.fi

Sähköinen laskutusosoite

Verkkolaskutusosoitteemme: 003706554776
Verkkolaskuoperaattori: Ropo Capital
Välittäjätunnus: 003714377140

Laskutusosoite (vain paperiset ostolaskut)

Suomen Maastorakentajat Oy
PL 8375
02066 DOCUSCAN

Y-tunnus: 0655477-6

Toimipaikat

Kuopio, pääkonttori
Nikkarintie 10
70910 VUORELA

Keski-Suomen aluetoimisto
Laukaantie 4
40320 JYVÄSKYLÄ

Länsi-Suomen aluetoimisto
Ollinmäentie 33
86100 PYHÄJOKI

Pirkanmaan ja Hämeen aluetoimisto

Vuoreksen puistokatu 94
33870 TAMPERE

Hallinto

Jukka Juola
Toimitusjohtaja
+358 400 586 010
jukka.juola@maastorakentajat.fi

Markku Nissinen
Tekninen johtaja
+358 44 782 3651
markku.nissinen@maastorakentajat.fi

Sirpa Kovaniemi
Talousjohtaja
+ 358 40 528 5383
sirpa.kovaniemi@maastorakentajat.fi

Essi Myllylä
Lakiasiainjohtaja
+358 40 1950 500
essi.myllyla@maastorakentajat.fi

Jaakko Mikkonen
Laatupäällikkö
+358 40 821 2037
jaakko.mikkonen@maastorakentajat.fi

Kartta

Taloushallinto

Marja Leena Rytkönen
Talouspäällikkö
+358 50 362 9321
marjaleena.rytkonen@maastorakentajat.fi

Gisella Ohvo
Talous/Reskontrat
+358 40 759 0611
gisella.ohvo@maastorakentajat.fi

Eila Lehtola
Taloushallinto
+358 44 3656 166
eila.lehtola@maastorakentajat.fi

Työpäälliköt

Matti Helaakoski
Työpäällikkö
+358 400 589 830
matti.helaakoski@maastorakentajat.fi

Antti Nissinen
Työpäällikkö
+358 40 739 1926
antti.nissinen@maastorakentajat.fi

Pekka Nissinen
Työpäällikkö
+358 44 746 0821
pekka.nissinen@maastorakentajat.fi

Jari Häkkinen
Työpäällikkö
+358 50 308 1910
jari.hakkinen@maastorakentajat.fi

Roman Polin
Työpäällikkö
+358 40 521 8988
roman.polin@maastorakentajat.fi

Laskenta

Jani Pitko
+358 40 585 9927
jani.pitko@maastorakentajat.fi

Matti Komsa
+358 40 637 0991
matti.komsa@maastorakentajat.fi

Koneisto

Aleksi Rajala
+358 44 297 2087
aleksi.rajala@maastorakentajat.fi

Hannu Kuusikko
+358 40 579 4565
hannu.kuusikko@maastorakentajat.fi

Pekka Pietilä
+358 40 486 1700
pekka.pietila@maastorakentajat.fi