Yhteystiedot

EtusivuYhteystiedot

Osoitteet

Laskutusosoite  (vain paperiset ostolaskut)

Suomen Maastorakentajat Oy

PL 5693
70701 KUOPIO
y-tunnus: 0655477-6

Yleiset tiedustelut:
info.maastorakentajat@maastorakentajat.fi

Sähköinen laskutusosoite

Verkkolaskutusosoitteemme: 003706554776
Verkkolaskuoperaattori: Ropo Capital
Välittäjätunnus: 003714377140

Toimipaikat

Kuopio, pääkonttori
Nikkarintie 10
70910 VUORELA
puh. +358 17 265 6166

Keski-Suomen aluetoimisto
Laukaantie 4, 
40320 JYVÄSKYLÄ
puh. +358 14 374 2847

Länsi-Suomen aluetoimisto
Ollinmäentie 33
, 86100 PYHÄJOKI
puh. +358 17 265 6166

Pirkanmaan ja Hämeen aluetoimisto
RealGate
Realparkinkatu 4
, 37570 LEMPÄÄLÄ
puh. +358 17 265 6166

Oulu
Automaatiotie 1, 90460 OULUNSALO
puh. +358 17 265 6166

Mikkeli
Yrittäjänkatu 4, 
50130 MIKKELI
puh. +358 17 265 6166

Rovaniemi
Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI
puh. +358 17 265 6166

Yhteyshenkilöt

Jani Pitko
Toimialajohtaja, vesirakentaminen
+358 40 585 9927
jani.pitko@maastorakentajat.fi

Vesa Nuora
Toimialajohtaja, väylärakentaminen (Etelä-Suomi)
+358 50 380 3120
vesa.nuora@maastorakentajat.fi

Matti Helaakoski
Toimialajohtaja, väylärakentaminen (Pohjois-Suomi)
+358 400 589 830
matti.helaakoski@maastorakentajat.fi

Markku Nissinen
Toimialajohtaja, erikois- ja teollisuusrakentaminen
+358 44 782 3651
markku.nissinen@maastorakentajat.fi

Aleksi Rajala
Hankintapäällikkö (vuosisopimukset)
aleksi.rajala@maastorakentajat.fi

Juha Silvola
Toimitusjohtaja
+358 40 763 1599
juha.silvola@maastorakentajat.fi

Kartta