Yhteystiedot

EtusivuYhteystiedot

Osoitteet

Laskutusosoite  (vain paperiset ostolaskut)

Suomen Maastorakentajat Oy

PL 5693
70701 KUOPIO
y-tunnus: 0655477-6

Yleiset tiedustelut:
info.maastorakentajat@maastorakentajat.fi

Sähköinen laskutusosoite

Verkkolaskutusosoitteemme: 003706554776
Verkkolaskuoperaattori: Ropo Capital
Välittäjätunnus: 003714377140

Toimipaikat

Kuopio, pääkonttori
Nikkarintie 10
70910 VUORELA
puh. +358 17 265 6166

Keski-Suomen aluetoimisto
Laukaantie 4, 
40320 JYVÄSKYLÄ
puh. +358 14 374 2847

Länsi-Suomen aluetoimisto
Ollinmäentie 33
, 86100 PYHÄJOKI
puh. +358 17 265 6166

Pirkanmaan ja Hämeen aluetoimisto
RealGate
Realparkinkatu 4
, 37570 LEMPÄÄLÄ
puh. +358 17 265 6166

Oulu
Automaatiotie 1, 90460 OULUNSALO
puh. +358 17 265 6166

Mikkeli
Yrittäjänkatu 4, 
50130 MIKKELI
puh. +358 17 265 6166

Rovaniemi
Varastotie 2, 96100 ROVANIEMI
puh. +358 17 265 6166

Hallinto

Juha Silvola
Toimitusjohtaja
+358 40 763 1599
juha.silvola@maastorakentajat.fi

Marja Leena Rytkönen
Talousjohtaja
+358 50 362 9321
marjaleena.rytkonen@maastorakentajat.fi

Jani Pitko
Laskentapäällikkö
+358 40 585 9927
jani.pitko@maastorakentajat.fi

Jaakko Mikkonen
Laatupäällikkö
+358 40 821 2037
jaakko.mikkonen@maastorakentajat.fi

Eila Lehtola
Taloushallinto
+358 44 3656 166
eila.lehtola@maastorakentajat.fi

Marja Liisa Ryhänen
Taloushallinto
+358 40 581 2311
marjaliisa.ryhanen@maastorakentajat.fi

Riikkaleena Rytkönen
Taloushallinto
+358 40 649 7717
riikkaleena.rytkonen@maastorakentajat.fi

Gisella Ohvo
Taloushallinto
+358 40 759 0611
gisella.ohvo@maastorakentajat.fi

Violetta Laitala
Taloushallinto
+358 40 620 7905
violetta.laitala@maastorakentajat.fi

Trine Laurokari
Taloushallinto
+358 40 533 6793
trine.laurokari@maastorakentajat.fi

Roman Polin
Energiarakentaminen ja KV-liiketoiminta
+358 40 521 8988
roman.polin@maastorakentajat.fi

Aleksi Rajala
Hankintapäällikkö (vuosisopimukset)
+358 44 297 2087
aleksi.rajala@maastorakentajat.fi

Kartta